20200420_header_02

Impressies van een opnamedag

We zijn alweer een paar weken aan het filmen voor de speelfilm Herman in alle kernen van de gemeente Heusden. Op alle locaties krijgen we enthousiaste reacties en ontstaan mooie gesprekken over het bijzondere project aan het uitvoeren zijn en daarbij komt ook het belang van het thema eenzaamheid vaak ter sprake.

Ook onze vrijwilligers doen bij de opnames fantastisch werk! We hebben nog niet alle vrijwilligers ingezet, maar we gaan uiteindelijk iedereen vragen om te helpen bij de filmopnames nu en/ of de vertoningen die aan het einde van het jaar moeten gaan starten.

Ook onze vrijwilligers doen bij de opnames fantastisch werk! We hebben nog niet alle vrijwilligers ingezet, maar we gaan uiteindelijk iedereen vragen om te helpen bij de filmopnames nu en/ of de vertoningen die aan het einde van het jaar moeten gaan starten.

Bij de opnames in Nieuwkuijk, Haarsteeg, Vlijmen en Drunen hadden we ook speciale gasten, zoals onze burgemeester Willemijn van Hees en cabaretière Christel de Laat. Maar misschien veel belangrijker waren de vele figuranten die in De Korf en het d’Oultremontcollege aanwezig waren. Een mooi voorbeeld van hoe we verbinding meteen in de praktijk willen brengen. Dank ook aan deze figuranten!

Lees verder onder de foto’s

Wist je dat?

In film wordt gebruik gemaakt van rekwisieten, voorwerpen die tijdens de opnames bewust in beeld zijn gebracht. In film worden rekwisieten ook wel props genoemd.

Ook voor onze film worden props gebruikt en je moet dan denken van een kopje koffie tot een auto. Zo hadden we ook een banaan nodig voor de opnames afgelopen weken. De banaan was nodig voor 2 verschillende draaidagen die in hetzelfde weekend speelden. Aan het einde van de eerste draaidag had een lid van de crew echter de banaan opgegeten zodat we de volgende dag de banaan hebben moeten ‘restaureren’ (zie foto). Je begrijpt dat dit niet helemaal goed overkwam (een banaan met plakband!), dus hebben we een banaan bij de buren geleend.

Als je bij het zien van de film goed oplet, kijk dan of je verschil ziet in de bananen die bij de verschillende scènes worden gebruikt!

Deze website maakt gebruik van cookies.